سیبادو
ما را حمایت کنید
 
سیبادو

 

 

 

 

به گزارش sebado به نقل از بانی فیلم: نه، این رشته سر دراز دارد! اگر کامران نجف‌زاده در بخش «صرفاً جهت اطلاع» خبر 20:30 پنجشنبه گذشته مهران مدیری را بابت وعده جایزه‌هایی که در «قهوه تلخ» داد و به آنها عمل نکرد، سرزنش و هجو می‌کند، تردید نکنید که دلش چندان برای مردمی که از این ناحیه سر کار رفتند نسوخته است. یا اگر در گزارش تولیدی واحد مرکزی خبر دیالوگ «من اشتباهی بودم» مدیری در «مرد هزار چهره» با طعنه علیه خود او استفاده می‌شود. همین‌طور وقتی صدا و سیما از پخش تیزرهای تبلیغاتی سریال‌های ویدیویی مدیری سرباز می‌زند و به ارگان‌های مطبوعاتی‌اش هم سفارش می‌کند از پوشش آنها خودداری کنند. حتی همین اواخر وقتی هیچ نامی از آثار مدیری در میان تولیدات بخش سریال‌‌های طنز تلویزیونی جشنواره جام جم دیده نمی‌شود و مجید زین‌العابدین دبیر این بخش و مدیر تازه منصوب شبکه سه، تلویحاً دلیل آن را «عدم امکان برنده شدن ذکر می‌کند»!

البته مدیری پهلوان زمین خورده نیست که دوستان صدا و سیمایی با این اعتماد به نفس به او لگد می‌زنند و ما نیز قصد قبح‌زدایی از بدقولی او و گروهش در جریان عمل نکردن به وعده‌های داده شده در «قهوه تلخ» را نداریم، اما هر عاقلی می‌تواند این نکته را درک کند که مواجهه‌های اخیر رسانه ملی با عزیزدردانه و چهره محبوب روزهای قدیمش ریشه در کجا دارد. به ویژه حالا که تلویزیون از حیث ساخت و نمایش آثار طنز ـ آن هم به قول معاون سیما «طنز فاخر» ـ روزهای خوشی را تجربه نمی‌کند. شاید این برخوردهای تخریبی حتی با توزیع سریال ویدیویی جدید مدیری، «ویلای من» در شبکه نمایش خانگی، شکل پررنگتری نیز به خود گرفته باشند. اما مردی که در رأس آثاری چون «ساعت خوش»، «پاورچین»، «جایزه بزرگ»، «مرد هزار چهره»و... شماری از شیرین‌ترین خاطرات تلویزیونی ما را رقم زده، امروز در حالی مغضوب واقع شده که بخش عمده‌ای از دلایل غیبت طولانی‌اش از روی آنتن، تقصیر خودش نیست. البته اگر هم قصور از سوی او بوده، تلویزیونی‌ها کمترین قدمی برای دلجویی از او و زمینه چینی برای بازگشتش برنداشتند تا دست کم با نتیجه آن در خروجی شبکه‌ها، مشغول پز دادن شوند.

مدیری بد یا خوب، امروز به هر دلیلی دستش از آنتن کوتاه شده و این رسم جوانمردی نیست که تلویزیون با یکی از مهمترین مهره‌های دیروز خود، این طور با بی مهری و تمسخر رفتار کند. کمی قدرشناسی هم چیز بدی نیست!


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:

ارسال در تاريخ یک شنبه 8 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو