سیبادو
ما را حمایت کنید
 
سیبادو


Html زبانی است که نمایش اطلاعات مانند پژوهش دانشمندان را، بروی اینترنت مقدور ساخت. آن چیزی که شما هنگام بازدید از یک صفحه وب می بینید، نتیجه تفسیر مرورگر شما از کد های html است. برای دیدن کدهای html، از یک صفحه در اینترنت، به سادگی بروی view از منوی بالای مرورگر کلیک کنید، و گزینه source را انتخاب کنید.
برای افراد ناآشنا، کدهای html پیچیده به نظر می رسد، ولی این آموزش به شما در درک و فهم آن کمک خواهد کرد.

به چه دلیل من می توانم از html استفاده کنم؟
اگر شما میخواهید یک سایت درست کنید، راهی برای دور زدن html وجود ندارد. حتی اگر از برنامه های طراحی سایت، از قبیل دریم ویور یا فرونت پیج استفاده می کنید، دانش پایه ای از html می تواند برای ساده کردن فرایند و بهتر ساختن سایت ضروری باشد. خبر خوب این است که یادگیری و استفاده از اچ تی ام ال ساده است. بوسیله دو درس از الان، شما ساختن اولین سایتتان را یاد خواهید گرفت.
html برای ساختن وبسایت استفاده می شود. استفاده از آن خیلی ساده است.

اما html نماینده ای از چیست؟
html مخفف Hyper Text Mark-up Language است ، که بیش از قبل، شما نیاز دارید که در این مرحله چیزهایی بدانید. هرچند به ما اجازه دهید به منظور دسته بندی بهتر، جزئیات بیشتری را توضیح دهیم.
Hyperمتضاد linear به معنای خطی یا طولی است. در زمان های خیلی قبل، زمانی که موش ها موجوداتی بودند که گربه ها آنها را تعقیب می کردند، برنامه های رایانه های به صورت خطی اجرا می شدند: زمانی که برنامه ای اجرا می شد یک خط آن اقدام می کرد و سپس به خط بعدی می رفت و به همین ترتیب. اما html متفاوت بود. شما می توانستید به هر کجا و در هر زمان که می خواستید بروید. برای مثال لازم نبود که به MSN.com بروید قبل از آنکه از HTML.NET بازدید کنید.

Textبه معنای متن، خودش روشنگر موضوع است.
Mark-upکاری است که شما با متون انجام میدهید. شما متن ها را با یک شیوه یکسان، برای برنامه ویرایش متون با سرتیترها، بولت ها و متن های ضخیم و غیره علامت گذاری می کنید.
Language همان زبان html است. اچ تی ام ال از تعدادی کلمه انگلیسی استفاده می کند.
در این آموختار شما به اصطلاح (Extensible Hyper Text Mark-up Language) XHTML را به اختصار یاد خواهید گرفت. که یک شیوه ساختار بندی بسیار بهتر، برای نوشتن html است.
حال شما برای شروع کار ساخت وبسایت، می دانید که html (و Xhtml) چیست.
 


 


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:

ارسال در تاريخ یک شنبه 15 دی 1392برچسب:, توسط سیبادو